Překladač pro operační systém Windows PhonePosledním velkým operačním systémem je Windows Phone. Ten je např. u nás na druhém místě za vedoucím Androidem, v jiných zemích je až třetí za iOS. Nabídka aplikací pro Windows Phone není tak bohatá jako u konkurenčních systémů, ale i tak se z nich dají vybrat velmi kvalitní aplikace. Jaké překladače pro Windows Phone patří k těm nejpovedenějším?

Bing Translator – vyhledávač Bing známe jak z internetových stránek na počítačích, tak z mobilních webových prohlížečů. Kromě něj ale pod názvem Bing existuje i jednoduchý překladač, který si uživatelé Windows Phone mohou do svých zařízení zdarma stáhnout. Překladač Bing umožňuje překlad do více než 40 jazyků a nabízí spoustu užitečných funkcí. Na Windows Phone se jedná o jeden z nejstahovanějších překladačů.
Slovník Offline – jednoduchý offline překladač, který umožňuje překlad až do 13 různých jazyků. Jeho stažení stojí v internetovém obchodě Windows Phone Store 25 Kč, výhodou je ale možnost pracovat s ním offline bez internetového připojení. Mezi podporovanými jazyky nechybí ani čeština.
Slovník do kapsy – kvalitní a profesionální slovník, který lze používat i offline. Zahrnuje celkem pět slovníků – anglický, německý, španělský, francouzský a ruský. Jeho stažení je bezplatné, nicméně všechny slovníky lze používat zdarma pouze po dobu 14 dní.
Dictionary EN↔CZ – česko-anglický online slovník s bohatou databází českých a anglických výrazů. Jednoduchá a kvalitní aplikace, která je navíc ve Windows Phone Store ke stažení zdarma.

Atlas.cz je český internetový portál. Měření rychlosti připojení k internetu je zcela zdarma. Centrum přihlášení je velice snadné a rychlé.

Překladač do angličtiny

Angličtina je světovým jazykem číslo 1 a tak i překladače do angličtiny patří k těm nejvyhledávanějším a nejpoužívanějším. Setkáme s s nimi úplně běžně na mnoha místech a i přesto, že různé překladače podporují různé jazyky, angličtina nechybí téměř v žádném z nich.

Portál Volný.cz je na českém trhu již 16 let. Heureka je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Stahuj.cz je největší český server na stahování programů a utilit. Rajče je online portál s fotografiemi.

Překladač do němčiny

Dalším jazykem, který u nás mnoho lidí vyhledává za účelem překladu je němčina. Překladače z němčiny jsou také hodně vyhledávané, navíc němčina je pro většinu lidí náročnějším jazykem než angličtina.

Skrz.cz je největší agregátor slev.Překladač do francouzštiny

Mezi hlavní světové jazyky patří také francouzština. Pokud potřebujeme přeložit text z češtiny nebo jiného jazyka do francouzštiny, nebo naopak máme francouzský text a nerozumíme přesně jeho významu, můžeme využít francouzský překladač. I těch je na internetu spousta a tak si snadno můžeme vybrat.

Překladač do španělštiny

Dalším významným světovým jazykem, kterým hovoří velké množství lidí po celém světě, je španělština. Ta patří mezi ty nejkrásnější jazyky, ale např. u nás není její výuka tolik rozšířená. Pokud potřebujeme přeložit nějaký text ze španělštiny nebo naopak do španělštiny, stačí si jen najít ten správný překladač na internetu a problém je vyřešen.

Překladač latiny

Specifickým případem je pak latina, která je často označována jako tzv. mrtvý jazyk. S latinou se však mnoho lidí setkává už ve škole, kde bývá na některých typech škol dokonce jedním z povinných předmětů, většinou se však jedná pouze o volitelný, nepovinný předmět. Latina jako taková je nesmírně obtížná, ani ne tak samotná slovíčka, ale především různé skloňování a časování, které dělá z latiny velmi náročný jazyk. Pokud potřebujeme přeložit latinský text nebo hledáme latinský výraz pro české slovo, můžeme použít internetový překladač, který nám rychle a jednoduše pomůže.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!