Překladač pro operační systém Windows PhonePosledním velkým operačním systémem je Windows Phone. Ten je např. u nás na druhém místě za vedoucím Androidem, v jiných zemích je až třetí za iOS. Nabídka aplikací pro Windows Phone není tak bohatá jako u konkurenčních systémů, ale i tak se z nich dají vybrat velmi kvalitní aplikace. Jaké překladače pro Windows Phone patří k těm nejpovedenějším?

Bing Translator – vyhledávač Bing známe jak z internetových stránek na počítačích, tak z mobilních webových prohlížečů. Kromě něj ale pod názvem Bing existuje i jednoduchý překladač, který si uživatelé Windows Phone mohou do svých zařízení zdarma stáhnout. Překladač Bing umožňuje překlad do více než 40 jazyků a nabízí spoustu užitečných funkcí. Na Windows Phone se jedná o jeden z nejstahovanějších překladačů.
Slovník Offline – jednoduchý offline překladač, který umožňuje překlad až do 13 různých jazyků. Jeho stažení stojí v internetovém obchodě Windows Phone Store 25 Kč, výhodou je ale možnost pracovat s ním offline bez internetového připojení. Mezi podporovanými jazyky nechybí ani čeština.
Slovník do kapsy – kvalitní a profesionální slovník, který lze používat i offline. Zahrnuje celkem pět slovníků – anglický, německý, španělský, francouzský a ruský. Jeho stažení je bezplatné, nicméně všechny slovníky lze používat zdarma pouze po dobu 14 dní.
Dictionary EN↔CZ – česko-anglický online slovník s bohatou databází českých a anglických výrazů. Jednoduchá a kvalitní aplikace, která je navíc ve Windows Phone Store ke stažení zdarma.

Překladač do angličtiny

Angličtina je světovým jazykem číslo 1 a tak i překladače do angličtiny patří k těm nejvyhledávanějším a nejpoužívanějším. Setkáme s s nimi úplně běžně na mnoha místech a i přesto, že různé překladače podporují různé jazyky, angličtina nechybí téměř v žádném z nich.

Stahuj.cz je největší český server na stahování programů a utilit. Rajče je online portál s fotografiemi.

Překladač do němčiny

Dalším jazykem, který u nás mnoho lidí vyhledává za účelem překladu je němčina. Překladače z němčiny jsou také hodně vyhledávané, navíc němčina je pro většinu lidí náročnějším jazykem než angličtina.

 Překladač do francouzštiny

Mezi hlavní světové jazyky patří také francouzština. Pokud potřebujeme přeložit text z češtiny nebo jiného jazyka do francouzštiny, nebo naopak máme francouzský text a nerozumíme přesně jeho významu, můžeme využít francouzský překladač. I těch je na internetu spousta a tak si snadno můžeme vybrat.

Překladač do španělštiny

Dalším významným světovým jazykem, kterým hovoří velké množství lidí po celém světě, je španělština. Ta patří mezi ty nejkrásnější jazyky, ale např. u nás není její výuka tolik rozšířená. Pokud potřebujeme přeložit nějaký text ze španělštiny nebo naopak do španělštiny, stačí si jen najít ten správný překladač na internetu a problém je vyřešen.

Překladač latiny

Specifickým případem je pak latina, která je často označována jako tzv. mrtvý jazyk. S latinou se však mnoho lidí setkává už ve škole, kde bývá na některých typech škol dokonce jedním z povinných předmětů, většinou se však jedná pouze o volitelný, nepovinný předmět. Latina jako taková je nesmírně obtížná, ani ne tak samotná slovíčka, ale především různé skloňování a časování, které dělá z latiny velmi náročný jazyk. Pokud potřebujeme přeložit latinský text nebo hledáme latinský výraz pro české slovo, můžeme použít internetový překladač, který nám rychle a jednoduše pomůže.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!