Překladač vět do němčiny
Němčina patří mezi nejdůležitější evropské jazyky a u nás jde o druhý nejčastěji vyučovaný cizí jazyk, hned po angličtině. Překladače vět do němčiny jsou tak u nás velmi vyhledávané a každý den velké množství lidí vyhledává překlady slov nebo celých vět z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny.

Překladač vět do francouzštiny

Do trojice hlavních světových jazyků, které se u nás na školách vyučují, patří kromě angličtiny a němčiny ještě francouzština. Je rozšířená nejen v Evropě, kde se francouzsky mluví ve Francii, Švýcarsku a Belgii, ale také v Kanadě a v některých zemích Afriky. Jedná se také o jazyk, ze kterého pochází vysoké množství mezinárodních slov a navíc je francouzština i mezinárodním diplomatickým jazykem.

Překladač vět do španělštiny

Španělština je nejen jedním z nejkrásnějších, ale také jedním z nejpoužívanějším jazyků na světě. Španělsky hovoří přes 300 milionů lidí a španělština je tak v tomto ohledu na pátém místě. Nejvíce rozšířená je zejména v Mexiku a v Jižní Americe, u nás se s ní tak často nesetkáme. V překladačích vět patří španělština v každém případě mezi nejdůležitější světové jazyky a ve většině případů je do nich zahrnuta.Překladač vět do ruštiny

Ruština už dnes u nás není zdaleka tak používaná jako v minulosti. Zatímco za vlády komunistů před rokem 1989 byla ruština povinným jazykem a museli se ji učit všichni žáci a studenti, dnes už tomu tak naštěstí není a tento jazyk je pouze nepovinným předmětem, který se učí pouze ti, kteří o to mají zájem.

Překladač vět z čínštiny

O tom, že je angličtina světovým jazykem číslo 1 rozhodně není pochyb, nejrozšířenější jazyk to ale není. Nejpoužívanějším jazykem na světě je totiž čínština, kterou hovoří více než miliarda lidí na světě. Čínštinou tak mluví více než dvakrát tolik lidí než anglicky. U nás v ČR se s čínštinou příliš nesetkáme a to ani na ulicích, ani např. v médiích (čínské televizní stanice u nás nejsou prakticky vůbec rozšířené a sleduje je jen minimum lidí na satelitu).

Překladač vět z arabštiny

Arabština je třetím nejrozšířenějším jazykem na světě. Arabsky mluví více než 400 milionů obyvatel této planety a jejich počet neustále roste. Proto i překladače vět z arabštiny jsou stále vyhledávanější a patří k těm nejdůležitějším. Na internetu jsou překlady online z arabštiny dostupné na mnoha stránkách, kromě těch nejznámějších stojí za zmínku např. Slovníček.cz a řada dalších.

Překladač vět do latiny

O latině se říká, že je to mrtvý jazyk, protože se jím běžně nemluví. I přesto patří latina mezi velmi významné jazyky a to zejména v oblastech jako je medicína, právo a v dalších velkých vědních oborech. V České republice se latina na většině středních škol – až na výjimky – jako povinný jazyk nevyučuje, nicméně se běžně objevuje jako nepovinný předmět. Více se s ní pak setkávají studenti některých vysokých škol nebo u určitých vybraných oborů, kde má latina svůj význam. Překladače vět do latiny, resp. z latiny tak patří k těm často vyhledávaným a běžně se stává, že lidé, jak u nás, tak ve světě vyhledávají např. co znamenají některé známé latinské věty, přísloví apod.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!