Překladač vět pro iOSGoogle Translate – oblíbený Google překladač nechybí ani v nabídce aplikací pro iPhony a iPady. Nabízí překlady z 80 jazyků a řadu dalších zajímavých funkcí. Stáhnout si jej můžeme v obchodě iTunes a je zcela zdarma.
iTranslate – translator & dictionary – translate 80+ languages – jeden z nejoblíbenějších mobilních překladačů vět na světě. iTranslate překládá do více než 80 jazyků a kromě samotného překladu obsahuje i spoustu jiných funkcí. Na iTunes si jej můžeme stáhnout bezplatně.
iHandy Translator Free – další kvalitní překladač, jenž má ve své nabídce jazyků také češtinu. Celkově umožňuje překlady z 52 jazyků, nabízí např. propojení se sociálními sítěmi nebo intuitivní uživatelské prostředí. I v jeho případě za stažení aplikace na iTunes nic neplatíme.

Slunečnice má více než 200 GB programů k bezplatnému a legálnímu stažení pro práci, vzdělávání i zábavu.Překladač vět pro Windows Phone

Bing Translator – překladač Bing je dílem Microsoftu a tak tento překladač pochopitelně nemůže chybět v nabídce aplikací pro Windows Phone. Překládá do více než 40 jazyků včetně češtiny a obsahuje spoustu zajímavých funkcí (např. překlad textu, na který namíříme kameru atd.). Je bezplatně ke stažení v internetovém obchodě Windows Phone Store.
Google Translator – kromě Bingu si ale na mobilech s Windows Phone můžeme stáhnout i nejoblíbenější překladač od společnosti Google. Ten nabízí překlady do 80 jazyků včetně češtiny a slovenštiny a na Windows Phone Store si jej můžeme stáhnout zcela zdarma.
Translator With Speech – velmi zajímavá aplikace, která umožňuje překlad mluveného slova nebo textu do 54 jazyků včetně češtiny. Je ideální např. pro cestovatele a turisty a dá se používat i offline. Na Windows Phone Store si ji lze zakoupit za 60 Kč.

Rajče.net je místo pro vaše fotografie.

Google překladač vět

Nejoblíbenější a nejslavnější překladač vět na světě, který zná snad každý uživatel internetu. Google překladač je součástí stránky www.google.com, kterou jako svůj primární internetový vyhledávač využívá drtivá většina lidí. Google překladač umožňuje překlady z několika desítek jazyků a má velmi jednoduché a snadné ovládání.

Bing překladač vět

Dalším poměrně známým internetovým překladačem vět je Bing. Ten na rozdíl od Googlu patří pod společnost Microsoft, nicméně ani zdaleka není tolik používaný. Pokud chcete Bing překladač vyzkoušet a třeba i porovnat s jinými internetovými překladači vět, můžete tak učinit na adrese www.bing.com/translator.

Překladač vět s výslovností

Ještě lepší než klasické překladače jsou moderní a profesionální překladače vět s výslovností. Ty se skvěle hodí např. v momentě, když jsme na dovolené v cizí zemi a nejsme si jistí, jak se daná věta nebo slovo vyslovuje. Překladače vět s výslovností se pomalu začínají rozšiřovat a setkat se s nimi můžeme nejen na klasických počítačích, ale i na tabletech a mobilních telefonech.

Překladač vět do angličtiny

Angličtina je světovým jazykem číslo jedna a její znalost je nesmírně důležitá, jak z hlediska pracovního uplatnění, tak i v jiných aspektech. Protože anglicky se hovoří prakticky všude ve světě a tento jazyk je běžně používaný i v internetovém prostředí, patří u překladačů vět právě angličtina mezi nejfrekventovanější jazyky. I u nás v České republice lidé většinou vyhledávají překlady vět z anglického jazyka do češtiny, resp. z českého jazyka do angličtiny.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!